Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUNCE U ZNAKU BIKA I U DRUGOJ KUCI

2 posters

Ići dole

SUNCE U ZNAKU BIKA I U DRUGOJ KUCI Empty SUNCE U ZNAKU BIKA I U DRUGOJ KUCI

Počalji od bibiboom Ned Feb 14, 2010 6:13 pm

Culnost i zelja za ljubavlju je osnovna psiholoska karakteristika Sunca u biku.Sunce je sladostrasnik i hedonista.Ovo Sunce ne poznaje osecaj krivice.Ono se bori da ostvari svoje uzivalacke snove,bez obzira na prepreke.Materija je za njega jedina stvarnost,pa veuju samo u ono sto moze da vidi ili dodirne .Novac je sredstvo da se ispune sve zelje,pa iako u sebi nosi aspekt lenjosti ,zbog novca Sunce u biku postaje izuzetno aktivno.Veoma su ljubomorni i posesivni.
Sunce u drugoj kuci bez obzira u kom se znaku nalazi moze doneti veliki novac i sigurnu zaradu narocito ako se nalazi u visokom dostojanstvu.Takodje ono moze i sprziti kucu u kojoj se nadje pa ce tamo dati odredjenje troskove.Da bi ostvairla osobine koje donosi sunce u drugoj kuci osoba ciji horoskop ima ovakav polozaj sunca mora ispuniti simboliku a to je rad sa ocem ili muzem.
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 44

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE U ZNAKU BIKA I U DRUGOJ KUCI Empty Re: SUNCE U ZNAKU BIKA I U DRUGOJ KUCI

Počalji od Chocoladizza Sre Jul 14, 2010 6:23 pm

Sunce u drugoj kuci bez obzira u kom se znaku nalazi moze doneti veliki novac i sigurnu zaradu narocito ako se nalazi u visokom dostojanstvu.Takodje ono moze i sprziti kucu u kojoj se nadje pa ce tamo dati odredjenje troskove.Da bi ostvairla osobine koje donosi sunce u drugoj kuci osoba ciji horoskop ima ovakav polozaj sunca mora ispuniti simboliku a to je rad sa ocem ili muzem.

Za Sunce u drugoj kući reče mi jedan astrolog da ću se jako teškoooo udati Razz i da mi netreba muž da bi imala novca već da sam sposobna da napravim veliki novac al to verovatno zbog plutona u drugoj kući. Inače nekoliko mojih drugarica ima Sunce u drugoj i stvarno još nisu udate a leto trideseto već odavno prođe Razz
Chocoladizza
Chocoladizza

Posts : 39
Join date : 08.07.2010
Age : 44
Location : Čokoladija

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu